Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Tahsin Meral, Regaip Kandili Vesilesiyle Bir Mesaj Yayınladı

PANKOBİRLİK Eskil Temsilcisi Tahsin Meral, Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tahsin Meral, Regaip Kandili Vesilesiyle Bir Mesaj Yayınladı

PANKOBİRLİK Eskil Temsilcisi Tahsin Meral; insanlık için manevi birçok kazançlar ile dolu mübarek üç ayların da habercisi olan Regaip Kandili, bereket, bolluk demektir.

Meral Kandiller, Müslümanlar olarak Allah’ın rahmet, bereket ve mağfiretine olan arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız ve huzur bulduğumuz müstesna zaman dilimleridir. Birbirimize karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığımız, davranmaya gayret gösterdiğimiz bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayları Rabbimize yaklaşmak için ibadet ve tövbeyle değerlendirirken, birbirimizle yakınlaşmak, kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızdaki anlaşmazlıkları kardeşlik potası içinde eritmek için de bir fırsat olarak görmeliyiz.

Regaib Kandili’yle başlayan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’yle zirveye ulaşan kandiller zincirini içinde barındıran, maddi ve manevi alanda bayrama dönüşen, manevi yükseliş ve bağışlanmanın mutluluğunu yaşadığımız bu kandil gecesinde yapılan duaların tümünün kabul olmasını temenni ediyorum. Regaib Kandili’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine bereket, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN