Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Kaşlı’dan Eskil’deki Toplulaştırma Sorunuyla İlgili Açıklama

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, yaklaşık bir yıldır gündemde olan toplulaştırma sorunuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Kaşlı’dan Eskil’deki Toplulaştırma Sorunuyla İlgili Açıklama

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, sosyal medya hesabından Eskil’in temel sorunlarından toplulaştırma problemiyle ilgili bir açıklama yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına verdiği dilekçeye bakanlıktan gelen cevap hakkında bilgi veren Milletvekili kaşlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AKSARAY'IMIZIN SORUNLARINI HER PLATFORMDA DİLE GETİRMEYE VE ÇÖZMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Aksaray İli, Eskil İlçemizdeki "Arazi Toplulaştırma Projesi" ile ilgili sorunlarına istinaden bir süre önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Murat KURUM Beye yazdığımız yazıya Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız cevap vererek "Söz konusu taşınmazların kira ve satış işlemlerine, taşınmazlara ilişkin rayiç bedel belirleme ve kontrol işlemleri, hak belirleme çalışmaları ile ilgili kurum görüşleri tamamlanmak suretiyle devam edileceği" belirtmiştir.”

YORUM YAZIN

Analiz 3 Haziran 2020

Vekil dilekçe yazmış, cevap için valiliğe yazmışlar, valilik Eskile yazmış, Eskilde çalışmalar devam ediyor. (İşi bitirmişler) Vekil bey Cevabı Eskilden yetkili kişilerden alabilirdi. Birde vekile cevap veren Bakan değil, bakan yardımcısı değil, genel müdür değil, genel müdür yardımcısı cevabı yazmış. Muhataplık düzeyi. Milletin vekiline bakan cevap vermesi gerekmez mi

CEVAPLA

0 0