Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Gürsel Keskin, Regaip Kandili Vesilesiyle Bir Mesaj Yayınladı

Ticaret Borsası Eskil Sorumlusu Gürsel Keskin, Mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm Eskillilerin ve İslam Alemi’ nin kandilini kutladı.
Gürsel Keskin, Regaip Kandili Vesilesiyle Bir Mesaj Yayınladı

Ticaret Borsası Eskil Sorumlusu Gürsel Keskin Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm Eskillilerin ve İslam Alemi’ nin kandilini kutladı. Ovacık mesajında, ‘’ Tüm İslam âleminin ve Eskilli hemşerilerimizin Regaib Kandili’ni kutluyor, içinde bulunduğumuz zor günlerden umut ve sağlık dolu yarınlara, barış, huzur ve adaletli günlerin başlangıcına vesile olmasını temenni ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

 

KESKİN: “MÜBAREK ÜÇ AYLARIN VE REGAİB KANDİLİNİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI, DİLİYORUM”

Keskin, ‘’ Regaip, Miraç, Berat ve Kadir geceleri gibi mübarek kandil gecelerinin yer aldığı 3 ayların İslam âlemi için önemli zamanlar olduğunu belirtti. Bu güzel günler ve geceler, insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik duygularının kök salıp gelişmesine vesile olmaktadır. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu manevi iklimi fırsat bilerek, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının tahsis edilmesine, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeşertilerek daha da güçlendirilmesine gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Polatlılı hemşerilerimin ve İslam âleminin idrak edeceğimiz mübarek Regaip Kandilini kutluyor, Mübarek üç ayların ve Regaib Kandilinin hayırlara vesile olmasını, tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

YORUM YAZIN