Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Eskil Emniyetinin Sokağa Çıkma Yasağında Özverili Çalışması Takdir Topladı

Tüm Türkiye'de baş gösteren koronavirüs, Ramazan Bayramı sürecinde sokağa çıkma yasağı getirilmesine sebep olmuştu, bu süreçte kendilerine büyük iş düşen güvenlik güçleri görevlerini eksiksiz yerine getirdi.
Eskil Emniyetinin Sokağa Çıkma Yasağında Özverili Çalışması Takdir Topladı

Tüm Türkiye'de uygulanan sokağa çıkma yasağı sürecinde, Eskil Emniyeti tam not aldı. Cumartesi günü başlayan sokağa çıkma yasağı, Salı günü son bulurken bu süreçte her gün sokakta olan Emniyet güçleri sokağa çıkan vatandaşları tek tek durdurup “sokağa çıkma sebeplerini” sorarken, istisnai durumlar haricinde sokağa çıkan 15 vatandaşa da devletin uyguladığı cezai işlemi kesti.

Konuyla ilgili açıklama yapan vatandaşlar, “Ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte sağlıkçıları hep anıp, onlara teşekkür ediyoruz fakat bana göre en büyük teşekkürlerden birisi de emniyet güçlerinin. Gece gündüz demeden, halkın sağlığını kendi sağlığının önüne koyarak mücadele eden emniyet güçleri, bayramda da herkes ailesinin yanındayken görev başındaydı. Ve özellikle Eskil emniyeti, vatandaşları gayet yapıcı bir dille uyararak, sokağa çıkmalarının önüne geçti. Verdikleri emekten dolayı tüm teşkilat görevlilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAZIN