Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Ramazan Kaşlı, Eskil'i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz Pazartesi günü, Eskil'e gelen MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Eskil'de bir dizi ziyarette bulundu.
Ramazan Kaşlı, Eskil'i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz Pazartesi günü, Eskil'e gelen MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Eskil'de bir dizi ziyarette bulundu.
Geçtiğimiz Pazartesi günü, MHP Milletvekili Ramazan Kaşlı Eskil'i ziyaret etti. Eskil'de ilk olarak MHP Teşkilatıyla bir süre sohbet eden ve bilgi alan Kaşlı ardından Eskil'in Kaputaş Yaylası'nda geçtiğimiz Cuma günü açılışı yapılan, Robotik Kodlama ve Z Kütüphane'yi gezmek üzere Taşkapı Ortaokulu'na gitti.
Burada Okul Müdürü Süleyman Uz'dan okul ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Milletvekili Kaşlı, Taşpakı Ortaokulu hakkında “Burası gerçekten çok üst sınıf bir okul ve çok güzel bir kadro ve yönetimle çalışmalarını sürdürüyor. Göz kamaştıran bu okulun, ortaya çıkmasında emeği geçen köy halkı, okul öğretmenleri ve yönetimini kutluyorum. Bizlerin elinden gelen her türlü hizmette, okul yönetiminin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” Dedi.
Bu ziyareti esnasında, geçtiğimiz hafta gündeme gelen “Toplulaştırma Mağdurları” haberinde de dosyayı hazırlayan isimler olan Hayran Çeçen ve Yusuf Cengiz, hazırlanan dosyaları Kaşlı'ya teslim etti. Çiftçilerimizin her zaman istisnasız yanında olduğunu belirten Kaşlı, “Burada üreten ve ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan çiftçilerimizin mağdur edildiğini görmek gerçekten üzücü. Ben şahsım adına, bu konuyu meclise taşıyıp, gereken neyse yapacağım” dedi.
Bu ziyaretinin ardından Eskil Kaymakamlığına yeni atanan Erkut Pamuk'u ziyaret eden Kaşlı, buradaki ziyaretinde yeni kaymakama “hayırlı olsun” dileklerini iletirken Eskil'in genel işleyişi ve Kaymakamın ilk gözlemleri hakkında bilgiler aldı.
Ramazan Kaşlı'ya ziyaretleri esnasında MHP Aksaray  İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Eskil İlçe Başkanı Mustafa Güdendede, MHP'nin 31 Mart Seçimleri Belediye Başkan Adayı Mustafa 
Zavlak, MHP Belediye meclis Üyeleri eşlik etti.

YORUM YAZIN