Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Meral, 'Tüm Çiftçilerimize Gönülden Teşekkür Ediyorum'

Geçtiğimiz Cumartesi günü S.S. Bor Pancar Ekicileri Kooperatifi (Pankobirlik) Olağanüstü Genel Kurulu seçiminde, Eskil’den Tahsin Meral yeniden yönetime seçildi.
Meral, 'Tüm Çiftçilerimize Gönülden Teşekkür Ediyorum'

Yapılan seçimde Aksaray’dan Tahsin Meral, Emin Koçak ve Hacı Hasan Tüzün’ün yanı sıra Bor’dan Orhan Baykal ve Fatih Eriç’in yer aldığı mavi liste 3538 oy alırken, Cengiz Benli, Ramazan Yapılcan, Süleyman Özdil, İsa Çiftçibaşı’nın yanı sıra Nedimbey Koyuncu’nun da yer aldığı sarı liste ise 2441 oy aldı. Rakiplerine 1097 fark atan mavi listede yer alan isimler 4 yıl süreyle görev yapacak.

1988 yılından beri Pankobirlik yönetiminde yer alan ve bu süreçte aralıksız üst üste girdiği 11 seçimden de başarıyla çıkarak güç bir başarıya imza attı.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirten Meral, “Geçtiğimiz Cumartesi günü S.S. Bor Pancar Ekicileri Kooperatifi (Pankobirlik) Olağanüstü Genel Kurulu seçiminde büyük farkla tekrar göreve seçildik. Seçimi kazanmamız için aynı safta mücadele ettiğimiz Emin Koçak, Hacı Hasan Tüzün, Fatih Eriş ve Orhan Baykal’a ve tüm ekiplerine teşekkür ederim. Demokrasinin bir gereği olan oy verme işlemini icra etmek için Niğde Bor’a kadar gelen ve bizlere destek veren tüm çiftçilerimize, akraba ve dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçlarının tüm çiftçi kardeşlerimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM YAZIN

kıraçlı 22 Ekim 2019

hayırlı olsun ağa yola devam

CEVAPLA

0 0