Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Eskilli Veteriner Kaza Yapan Köpeği Tedavi Etti

Eskil'in veteriner hekimlerinden, gazetemizin yazarı ve MHP Belediye Meclis Üyesi Mahmut İriş, Eskil – Eşmekaya Anayolu üzerinde bir aracın çarparak yaraladığı köpeği tedavi etti.
Eskilli Veteriner Kaza Yapan Köpeği Tedavi Etti

Eskil'in veteriner hekimlerinden Mahmut İriş'ten örnek bir hareket geldi. Aynı zamanda gazetemizin yazarı olan ve MHP Belediye Meclis Üyesi Mahmut İriş, Aksaray – Eşmekaya yolu üzerinde seyir halindeki bir aracın çarptığı köpeğe tedavi uyguladı. Yaklaşık yarım saat süren tedavinin ardından, ağrıları azalan ve normal hayatına devam eden köpeğe uygulanan tedavi birçok kişi tarafından takdir gördü.
Konuyla ilgili açıklama yapan İriş, “İnsanların en büyük dostlarından birisi olan hayvanların, korunması bizlerin en büyük önceliğimiz olmalıdır. Bizler bir şey olduğunda rahatlıkla tedavi etme ve yeme içme ihtiyaçlarını karşılamak zorundayız. Bu konuda tamamen insani duygularımla hayvanın tedavisini yaptım ve herkesin de hayvanlara karşı aynı hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum” dedi.

YORUM YAZIN

Nihat yilmaz 11 Kasım 2019

Mahmut hocam başarılar diliyorum yolunuz açık olsun

CEVAPLA

0 0

Nihat yilmaz 11 Kasım 2019

Sağ olsun var olsun başarılar diliyorummahmut hocam

CEVAPLA

0 0

Kör tahsin 11 Kasım 2019

Kaza yapan köpek diye bir şey mi var arkadaş nasıl habercilik bu nerde okudunuz siz size araç çarpınca kaza yaptım mı diyorsunuz

CEVAPLA

0 0