Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Eskil Belediyesi Hizmet Binası Açıldı

Eskil Belediyesi'nin yapımını üstlendiği, Adalet Sarayı'nın temel atma töreni gerçekleştirildi, törene çok sayıda siyasi ve halk katıldı.
Eskil Belediyesi Hizmet Binası Açıldı

Eskil Belediyesi tarafından, yaklaşık maliyeti 6 trilyona varan Belediye Hizmet Binası'nın temel atma töreni gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Pazar günü, Eskil 75. Yıl Anadolu Lisesi'nin yakınındaki alandaki şantiye bölgesinde gerçekleştirilen temel atma törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Aksaray Valisi Ali Mantı, çok sayıda diğer parti temsilcileri ve vatandaş katıldı.
Geçtiğimiz Pazar günü saat 17.00'da başlayan açılış konuşmasını Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen yaptı. Belgemen'in ilk 9 ayını değerlendirdiği konuşmasının ardından, gelen siyasetçi ve yetkililerde konuşmalarını gerçekleştirdi. Kürsü seslenişlerinin ardından, temel atma töreninin açılışına geçilirken, Mehmet Özhaseki, Cengiz Aydoğdu, Ayhan Erel, Hüseyin Altınsoy ve Necati Belgemen sembolik butonla temel atılışının startını verdi.
PROGRAMDA NİYAZİ ALÇAY YOKTU
Bir seyahatte olduğu için programa katılmadığı bilgisi alınan Eskil Eski Belediye Başkanı Niyazi Alçay'ın başlattığı adliye projesinin temeli atılırken; Alçay'ın tören alanında olmaması dikkatlerden kaçmadı.

YORUM YAZIN