Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Cavit Altan, CHP Eskil İlçe Başkanlığına Aday Oldu

Mart yerel seçimlerinde CHP’den 1’inci sıra İl Genel Meclis üyesi adayı olan Cavit Altan CHP Eskil İlçe Başkanlık seçimi için aday olduğunu açıkladı.
Cavit Altan, CHP Eskil İlçe Başkanlığına Aday Oldu

2019 Mart Seçimlerinde, CHP’nin il genel meclis üyesi adayı olan Cavit Altan; CHP kongresinde başkan adayı olacağını duyurdu. Aralık ayının son haftasında yapılacak seçimlerde, mevcut ilçe başkanı Çapan Öztürk’ün adaylıktan çekilmesinden sonra, aday olma kararı alan Cavit Altan’la birlikte Ali Güç ve CHP’nin 2019 Mart Seçimlerinde Belediye Başkanı adayı olan Yakup Gök’le birlikte ilçe başkanlığı için yarışacak aday sayısı tekrar üç oldu.

Eskilli partililerin yoğun taleplerine sessiz kalmayan Cavit Altan CHP Eskil İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Cavit Altan yaptığı açıklamada; “Partililerimizin yoğun taleplerine sessiz kalamazdım. Kongre sürecinin başlamasının ardından partililerimiz benim aday olmamı istemişti. Partimizin ilçe kongresi yapılmasının ardından şu an için 2 arkadaşım aday iken, parti üye ve delegelerimizden gelen talep sonrasında Eskil İlçe Başkanlığı için adayım. Kongremizin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni eder, bu süreçte de aday olan diğer 2 arkadaşıma da başarılar dilerim. Kazanan CHP, kazanan Eskil olsun” dedi.

YORUM YAZIN