Sayfa yükleniyor... 8 Saniye kaldı.

Altan, ‘Eskilbelediyespor Üvey Evlat Muamelesi Görmeye Devam Ediyor’

Eskilbelediyespor Ana Sponsoru Kırmızı Beyaz Cafe Sahibi Süleyman Altan, Cumartesi günü Eskilbelediyespor’un Kılıçarslanspor’la oynadığı müsabakada hakemin ve rakip takımın Eskilbelediyespor’a karşı tavrını eleştirdi.
Altan, ‘Eskilbelediyespor Üvey Evlat Muamelesi Görmeye Devam Ediyor’

Eskilbelediyespor Ana Sponsoru Kırmızı Beyaz Cafe Sahibi Süleyman Altan, Cumartesi günü Eskilbelediyespor’un Kılıçarslanspor’la oynadığı müsabakada hakemin ve rakip takımın Eskilbelediyespor’a karşı tavrını eleştirdi.

BİRAZ FAZLA SİNİRLENMİŞİZ,AĞZIMIZ VE DENGEMİZ BOZULMUŞ.

PEKİ NEDEN SÖYLEYİM;

-YILLAR SONRA ESKİLİN FUTBOL TAKIMINA TAM YETERLİ OLMASADA SAHİP ÇIKTI BELEDİYE.

-BİR MEMLEKET SEVDALISI BAŞKANDA (HALİL KIRLI) GECESİNİ GÜNDÜZE KATMIŞ,ÇOCUĞUNDAN, EVİNDEN,İŞİNDEN ÇALDIĞI ZAMANLA YARI AÇ ,YARI TOK, YARI UYKUSUZ YERİ GELDİĞİNDE CEBİNDEN HARCAMA YAPARAK BİR TAKIM KURMUŞ VE EN İYİSİ OLSUN DİYE UĞRAŞMIŞ VE BAŞARMIŞTA..

BU TAKIMDA SAHADA BİZE GÖRE ÇOK DAHA FAZLA PARA HARCANAN , ÇOK ÖNCE SAHİP ÇIKILMIŞ TAKIMLARI FUTBOLU İLE EZİP GEÇTİ.

VE HEMEN DEVREYE MASADA KAZANMA HESAPLARI GİRDİ.

ASLINDA ESKİL’E YILLARDIR YAPILAN HAKSIZLIK VE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ İŞİN ÖZÜ.

PEKİ NASIL BU KADAR RAHAT KENDİ SAHASINDA BİR TAKIMA GÖSTERE GÖSTERE HAKSIZLIK YAPABİLİR TAHRİK EDEBİLİR BİR HAKEM NASIL CESARETLİ OLUR BU KADAR..

RAKİP TAKIMIN FUTBOLCUSU KENDİ SAHASINDA BİR TAKIMIN SEYİRCİSİNE YÖNETİMİNE KÜFREDECEK CESARETİ NASIL BULUR..

VE DAHA DA İLERİ GİDİP SAVCISI, BELEDİYE BAŞKANI, PARTİ İLÇE BAŞKANLARI ,İL VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, MUHTARLARININ VE ONCA KALABALIK SEYİRCİNİN VE EMNİYET GÖREVLİLERİNİN OLDUĞU MAÇTA KLÜP BAŞKANIMIZIN GÖĞSÜNE VURACAK CESARET VE HADDİ NERDEN BULUR..

VE MAÇI CANLI YAYIN YAPMAYA HABER YAPMAYA GELMİŞ 68 TV NEDEN BAŞKANA SALDIRILDIĞI ANIN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAYINLAMAZ HABER YAPMAZ VE İSTENDİĞİ HALDE BİZE VERMEZ.

PEKİ BU KADAR BASİTMİ HER ŞEY.

MEVZU SADECE FUTBOLMU.

BEN YANINA GİTTİĞİMDE YERDE YATAN BAŞKANIN KALBİ DURMUŞ VE SOLUNUMU YOKTU .ALLAH cc KORUSUN ÖLÜMDEN DÖNDÜ. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KENDİSİNE.BAYILDI DENDİ GEÇİŞTİRİLDİ..

AZ SAĞLIK BİLGİSİ OLAN HERKES ÇALIŞAN KALBE YAPILAN SERT DARBENİN BUNA SEBEB OLACAĞINI BİLİR.

ONCA GENCİN EMEĞİNİN HAKSIZ ADALETSİZ BİÇİMDE KATLEDİLMESİNE,

ONCA YOKTAN YAPILAN MADDİ HARCAMALARIN YOK EDİLMESİ HİÇE SAYILMASINA,

KENDİ SAHASINDA YÜZLERCE SEYİRCİ BİLE BİLE TAHRİK EDİLİP ÇOK TEHLİKELİ OLAYLARIN ÇIKACAĞI ORTAM HAZIRLANMASINA SİNİRLENMEMİZ VE AĞZIMIZIN BOZULMASI YANLIŞSA BİZ BU YANLIŞIMIZA RAZIYIZ KABUL EDİYORUZ.

LAKİN MESELE HAKSIZLIK VE MEMLEKETİMİZ OLUNCA KİMSE KUSURA BAKMASIN BİZDEN SAKİNLİK VE SESSİZLİK BEKLEMESİN..

AMA MEMLEKETİMİZİN HAKLI OLDUĞU KONUDA HAKSIZ GÖSTERİLİP CEZALANDIRILMASINA BAŞTA BELEDİYE BAŞKANIMIZ, TÜM SİYASİ PARTİ YÖNETİCİLERİ ,ODALAR VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI, BASIN VE BÜROKRASİSİ MANİ OLMAK ZORUNDA VE SORUMLULUĞUNDADIR.

ESKİLİN HAKKI OLUNCA KONU BİR OLUP ESKİLİN GÜCÜNÜ BERABERLİĞİNİ GÖSTERMEK ZORUNDADIR. BU SADECE FUTBOL KONUSU DEĞİL ESKİL MESELESİDİR. KONU BUGÜN FUTBOL YARIN BAŞKA BİR ŞEY OLUR. HERKESİN GEREKLİ HASSASİYET VE ÖNEMİ GÖSTERECEĞİNDEN HİÇ ŞÜPHEM YOK.BİZDE KARINCA MİSALİ MADDEN MANEN ESKİL VE TAKIMININ SONUNA KADAR YANINDA OLACAĞIZ.

ESKİL SAHİPSİZ DEĞİLDİR. HER ŞEY ESKİL İÇİN.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

YORUM YAZIN